Маск протестує швидкісний тунель Hyperloop, розігнавши капсулу до половини швидкості звуку

Раніше капсулу вдавалося розігнати до 350 км/год

З відкритих джерел

Найближчим часом компанія SpaceX/Tesla має намір провести тестування тунелю для швидкісного транспорту Hyperloop, розігнавши капсулу до половини швидкості звуку. Про це глава компанії Ілон Маск написав у Twitter.

За словами Маска, капсула всередині вакуумного тунелю Hyperloop повинна досягти майже половини від швидкості звуку.

Новини за темою: Hyperloop в Україні: Все, що потрібно знати про інноваційний вид транспорту


Раніше капсулу вдавалося розігнати до 350 км/год.

"Це трохи божевільно для такої короткої відстані (гальмівного шляху, - ред.), тому в кінцевому підсумку може вийти подрібнений метал, але в будь-якому випадку це буде захопливо", – додав Маск.

Новини за темою: Кабмін не має ніякого стосунку до проекту Hyperloop в Україні, це особиста ініціатива Омеляна, - Гройсман

Hyperloop - це проект вакуумного потяга, запропонований у 2012-2013 роках Маском. Зараз проект не реалізовано. Найбільшу активність у його втіленні виявляють компанії Virgin Hyperloop One і HTT. Швидкість капсули Hyperloop може перевищувати 600 км/год.

Нагадуємо, що 22 лютого глава Міністерства інфраструктури Володимир Омелян заявив, що вже в 2019 році Україна може розпочати в Дніпрі будівництво тестового майданчика для запуску системи надшвидкісного сполучення Hyperloop.

Джерело: Твіттер Ілона Маска

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів