Манафорта тримають в одиночній камері 23 години на добу, - адвокат

За словами прокурорів, Манафорт не заслуговує спеціального поводження, і обмеження, з якими він стикається, "є загальними для обвинувачених, які ув'язнені до судового засідання"

З відкритих джерел

Колишнього керівника передвиборчого штабу Дональда Трампа Пола Манафорта тримають в одиночній тюремній камері 23 години на добу, щоб гарантувати його безпеку. Про це виданню "New York magazine" розповів його адвокат Кевін Даунінг.

У заяві Даунінг стверджує, що Манафорт не може адекватно підготуватися до двох майбутніх судів, поки буде замкнений в одиночній камері.

Крім того, адвокати Манафорта заявляють, що звинувачення його у тиску на свідків "не настільки погані", бо вони не включали загроз фізичного насильства. Через це вони просять звільнити Манафорта з в'язниці.

Команда спецпрокурора ФБР Роберта Мюллера зазначала, що спроба Манафорта вплинути на свідків є "не меншою шкодою для системи правосуддя, коли вона здійснюється за допомогою прихованого корумпованого переконання, ніж через відкрите насильство". Як передає видання, минулого місяця Манафорта звинуватили у тому, що він під час домашнього арешту намагався вплинути на свідчення деяких свідків. За словами прокурорів, Манафорт не заслуговує спеціального поводження, і обмеження, з якими він стикається, "є загальними для обвинувачених, які ув'язнені до судового засідання".

Екс-керівник передвиборчого штабу Дональда Трампа знаходиться у секторі "VIP" Північної в’язниці штату Північна Вірджинія. Його адвокат стверджує, що ув’язнення Манафорта "суворе" і є "обурливим порушенням громадянських свобод" його клієнта.

Нагадаємо, що Полу Манафорту загрожує 305 років в'язниці за відмивання грошей і дії як незареєстрованого іноземного агента. Варто відзначити, що Манафорт був радником колишнього президента України Віктора Януковича і, згідно з обвинувальним висновком, діяв як агент іноземних представників в інтересах Партії регіонів. Згідно з документами, Манафорт отримав понад 12 млн дол. від Партії регіонів з 2007 по 2009 рік. 

У США 30 жовтня 2017 року Полу Манафорту і його бізнес-партнеру Ріку Гейтсу висунули звинувачення за 12 пунктами, у тому числі у відмиванні грошей і таємній змові. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів