Маккейн розкритикував Трампа за поступливість у переговорах з КНДР

На думку Маккейна, США повинні тісно співпрацювати зі своїми союзниками, особливо з Південною Кореєю і Японією

Сенатор Джон Маккейн The Hill

Американський сенатор-республіканець Джон Маккейн розкритикував рішення президента Сполучених Штатів Дональда Трампа призупинити спільні навчання США і Південної Кореї. Його заява опубліковано на сайті Сенату.

"Призупинення спільних військових навчань США і Південної Кореї є помилкою. Зайві і невзаємні поступки не в наших інтересах, і це погана переговорна тактика", – зазначив він.

На думку Маккейна, США повинні тісно співпрацювати зі своїми союзниками, особливо з Південною Кореєю і Японією.

"Сполучені Штати повинні чітко дати зрозуміти: ми хочемо, щоб мир на Корейському півострові був досягнутий через діалог. Але саме Північна Корея – через свої ядерні та ракетні програми, агресивна поведінка і кричущі порушення прав людини – створює найбільшу загрозу світу. І поки Північна Корея не зробить конкретні кроки для зміни цієї ситуації, ніяких поступок не повинно бути, і санкції повинні продовжуватися", – заявив сенатор.

12 червня лідери США і КНДР провели 35-хвилинну зустріч тет-а-тет на острові Сентоса в Сінгапурі. За підсумками американо-північнокорейського саміту сторони підписали угоду. У документі зазначено, що США нададуть КНДР гарантії безпеки, Північна Корея підтвердила прихильність повної денуклеаризації Корейського півострова.

На прес-конференції після саміту президент США Дональд Трамп заявив, що США призупинять військові навчання в Південній Кореї.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів