Маккейн підтримав ФБР після публікації секретної доповіді про Трампа

Останні атаки на ФБР і Міністерство юстиції не служать американським інтересам, заявив Маккейн

Сенатор Маккейн скриншот

Сенатор Джон Маккейн виступив проти зростаючої критики з боку президента США Дональда Трампа і законодавців з Республіканської партії проти Федерального бюро розслідувань, кажучи, що вони лише зміцнюють президента Росії Володимира Путіна. Про це повідомляє Голос Америки.

Новини за темою: Маккейн назвав рішення поставляти Україні Javelin кроком у правильному напрямку

Маккейн зробив таку заяву з приводу оприлюднення документа республіканців, в якій піддається критиці Міністерство юстиції і Федеральне бюро розслідувань з-за, як сказано, "обурливого" зловживання владою.

Він додав, що "останні атаки на ФБР і Міністерство юстиції не служать американським інтересам, ні інтересам жодної з партій, ні президента, а тільки интерерсам Путіна".

Маккейн заявив, що риторика з боку Республинанськои партії (а Маккейн також належить до Республіканської партії) завдає довгостроковій шкоду інтересам Сполучених Штатів.

Новини за темою: Маккейн заявив про невиконання адміністрацією Трампа закону про санкції проти РФ

Як повідомлялося, республіканці палати представників США оприлюднили секретний доповідь, в якому звинувачуються вищі посадові особи ФБР і Міністерства юстиції в упередженості на ранніх стадіях розслідування про зв'язки команди Трампа з Росією і втручання у вибори.

Документ стверджує, що високопоставлені чиновники уряду сприяли в основному демократам. У доповіді співробітники федеральних правоохоронних органів звинувачують у перевищенні повноважень, коли вони звернулися за дозволом на спостереження за екс-радником кампанії Трампа - Картером Пейджем.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів