Литва вимагає покарати власників авто, незаконно ввезених в Україну

Надалі при перетині кордону України з однією з європейських держав їх машина може бути конфіскована

З відкритих джерел

Співробітники Митного департаменту Литви опублікували перші результати перевірок законності експорту авто з литовськими номерами в Україну. Про це йдеться в статті у литовському виданні Verslo žinios ("Ділові знання").

У звіті йдеться про те, що понад 59 тис. автомобілів були вивезені з Литви в Україну в обхід існуючих законодавчих норм, тобто з грубими порушеннями митних правил.

Така інформація, на думку експертів, може завдати серйозної шкоди власникам таких автомобілів. Ті власники авто на литовських номерах, хто завіз їх в якості співробітників компанії, можуть бути звинувачені відразу за трьома статтями литовського кримінального кодексу: розтрата коштів підприємства, несплата податків і масовий оренду нелегальних працівників на роботу (так як за документами українські "власники" литовських авто - це водії таких компаній).

Надалі при перетині кордону України з одним з європейських держав таке авто може бути конфісковано. Або якщо українська влада отримає дані про таких незаконних авто, вона сама може виявляти, затримувати і конфісковувати дані автомобілі.

Раніше повідомлялося про те, що Державна фіскальна служба (ДФС) спільно з митними органами Литви почала розслідування щодо законності перебування в Україні автомобілів з литовської реєстрацією. Також ДФС веде переговори про такі заходи з митними органами Польщі, з якою в Україну ввозиться навіть більше автомобілів на "евробляхах", ніж з Литви.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...