Липецька фабрика Roshen відновила виробництво

Вчора фабрику Roshen блокували місцеві силовики

nagg.in.ua
Кондитерська фабрика Roshen в Липецьку відновила роботу після короткої зупинки в кінці березня у зв'язку з виконанням виробничої програми. Про це ТАСС повідомив заступник гендиректора підприємства Олег Козаків.

"Кілька виробничих ліній сьогодні з ранку були знову запущені після зупинки, інші будуть запускатися за графіком", - сказав він.

Відновлення роботи фабрики співпало з обшуками, які були проведені у середу правоохоронними органами. Як повідомив представник Слідчого комітету РФ Володимир Маркін, це пов'язано з кримінальною справою про шахрайство з відшкодуванням ПДВ з бюджету на 180 млн рублів.

За даними слідства, у 2012-2013 роках у міжрегіональну інспекцію ФНС Росії по Липецькій області були спрямовані підроблені документи про нібито виконані у 2012 році роботи з будівництва кондитерської фабрики на загальну суму більше 1 млрд рублів, у тому числі вимагаючи відшкодування ПДВ у розмірі понад 180 млн рублів. При цьому вартість робіт, виконаних субпідрядними організаціями, була явно завищена, а частина організацій взагалі не здійснювала ніякої фінансово-господарської діяльності. Ці підроблені документи надалі послужили підставою для перерахування на розрахунковий рахунок ВАТ "Липецька кондитерська фабрика Roshen" понад 180 млн рублів в якості незаконного відшкодування ПДВ. Таким чином, федеральному бюджету було завдано збитків в особливо великому розмірі, - сказав Маркін. Обшук був проведений і в будинку Казакова.

"Подібні звинувачення незрозумілі, оскільки склад в селі Косирівка був дійсно побудований і введений в експлуатацію у 2013 році ", - сказав Козаків. Більш того, "керівники Мінсільгоспу РФ відвідували введений об'єкт після його відкриття, склад насправді існує", - додав він.

Roshen заявила про неправомірність дій силовиків на фабриці в Липецьку.

Корпорацію Roshen, яка є одним з найбільших в світі виробників кондитерських виробів, заснував президент України Петро Порошенко, який до цього часу є її головним акціонером. Цінні папери липецької кондитерської фабрики були придбані корпорацією в 2001 році. Фабрика випускає кілька видів виробів, які виробляються на двох майданчиках - у Липецьку і селі Сєнцово. За даними Roshen, частка компанії на ринку РФ становила в 2014 році близько 7 відсотків.

Відзначимо, 1 квітня джерела видання "Апостроф" в Адміністрації президента заявили, що в Росії готуються до конфіскації фабрики Roshen у Липецьку.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів