Людям платили за участь у виборах РФ, опозицію залякували і заарештовували, - Держдеп США

Також представник Держдепу зазначила, що немає нічого несподіваного в тому, що Путін був переобраний

Керівник прес-служби Держдепартаменту Хізер Науэрт З відкритих джерел

Офіційний представник Держдепартаменту США Гізер Нойєрт заявила, що вибори в Росії порушували багато людських свобод, передає US News.

"Насамперед, я хотіла б зазначити, що нічого несподіваного не сталося в тому, що Володимир Путін був переобраний і залишився лідером Росії", - зазначила Нойєрт.

Новини за темою: Ми не можемо диктувати Росії, як проводити вибори, - Білий дім

Представник Держдепартаменту заявила, що деяким людям в Росії платили за участь в голосуванні. За її словами, опозиційні лідери були залякані або ув'язнені.

"Ми довіряємо доповідді ОБСЄ, в якій говориться, що вибори в Росії проходили в надмірно контрольованому юридично і політично середовищі, в якому не було навіть шансів у інших кандидатів", - заявила Нойєрт.

Новини за темою: Ар'єв подав заявку до ПАРЄ про невизнання "виборів" президента РФ у Криму

Організація з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) також заявила в своїй доповіді про вибори в Росії, що вибір за відсутності реальної конкуренції - це не справжній вибір. До відсутності конкуренції привели обмеження реєстрації кандидатів. В ОБСЄ відзначили, що російське телебачення широко висвітлювало діяльність Володимира Путіна, але він не брав участі в дебатах і агітації.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів