Літаки коаліції поновили удари по позиціях повстанців у Ємені

Удари поблизу міста Таїз були завдані після того, як хусити захопили там військову базу

www.militaryparitet.com

Військова авіація коаліції, очолюваної Саудівською Аравією, в середу, 22 квітня, відновила удари по повстанцях-хуситам в Ємені, через лічені години після оголошення про завершення військової кампанії проти них. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Коментуючи ці нові удари, посол Саудівської Аравії в США Адель аль-Джубейр попередив, що в разі будь-яких "агресивних рухів" повстанців на такі їх дії настане відповідь.

За повідомленнями, удари поблизу міста Таїз, третього за величиною в Ємені, були нанесені після того, як повстанці захопили там військову базу урядових військ.

Також повідомляється, що бої тривали і в другому найбільшому місті Адені, а також в інших районах Ємену.

Новини за темою: На півдні Ємену поновилися перестрілки і зіткнення

Повстанці, зі свого боку, засудили повітряні удари і заявили, що коаліція повинна припинити їх, і це є передумовою мирних переговорів під егідою ООН.

Як повідомлялося раніше, арабська коаліція оголосила про завершення військової операції "Буря рішучості" в Ємені після досягнення нею поставлених цілей і початку в ніч на середу нової операції під назвою "Відродження надії". Її завданням стане відновлення політичного процесу і боротьба з тероризмом, а також протидія військової активності шиїтської повстанського угрупування хуситов.

Джерело: Радио "Свобода"

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів