Лісові пожежі в Каліфорнії: Кількість загиблих досягла 80 осіб

Зниклими безвісти числяться 1202 людини

ABC News

Кількість жертв лісових пожеж у штаті Каліфорнія, США, перевищила 80 чоловік. Про це повідомляє телеканал ABC News.

"Згідно з даними Каліфорнійського департаменту лісового господарства та протипожежного захисту, два вогнища пожежі, що виникли минулого тижня, вже забрали у загальній складності 80 життів і зайняли площу в 400 квадратних миль", - повідомляє телеканал.

Представники влади уточнюють, що тільки 63 тіла були ідентифіковані.

Кількість зниклих безвісти склала 1202 людини, проте чиновники уточнюють, що імена у списку постійно перевіряються, і кількість зниклих коливається.

Нагадаємо, що лісова пожежа спалахнула на півночі Каліфорнії у четвер, 8 листопада. Пізніше зайнявся ліс і на півдні штату, біля курортного міста Малібу. Залишити свої вілли довелося багатьом зіркам кіно й шоу-бізнесу. В околицях Лос-Анджелеса вогонь знищив близько 500 будинків.

Влада змушена були евакуювати близько чверті мільйона осіб. Повідомляється про мародерство в південній зоні пожежі, поліція затримала кількох людей.

Пожежі в Каліфорнії вже називають найбільш руйнівними в історії, адже стихія знищила близько 12 000 будинків і будов. Тепер перед владою стоїть проблема забезпечення людей новим житлом.

Джерело: ABC News

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів