Швейцарія заперечила заяву Лаврова про те, що Скрипаля отруїли не "Новачком"

Напередодні російський міністр заявив, що Скрипаля отруїли не "Новачком"

МИД РФ

Швейцарська лабораторія прокоментувала слова Лаврова про "справу Скрипаля".
Хімічна лабораторія в швейцарському місті Шпіц не стала підтверджувати слова міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова про те, що вона встановила, що Сергій і Юлія Скрипалі були отруєні в Солсбері речовиною BZ, яка була, як стверджує Лавров, в арсеналі країн Заходу.

Про це повідомляється на сторінці  швейцарської лабораторії в Twitter.

Новини за темою: Спецслужби РФ стежили за Скрипалями протягом 5 років

Там, зокрема, сказано, що лабораторія сама по собі не може їх коментувати, а всі коментарі повинна давати Організація по забороні хімічної зброї. Крім того, сказано, що британська лабораторія в Портон Дауні встановила, що отруйна речовина належала до так званого класу "Новачок", і необхідно виходити саме з цього.

Новини за темою: Після отруєння Скрипаля інші країни просто хочуть себе захистити

Як повідомлялося, напередодні Лавров заявив, що при отруєнні Сергія і Юлії Скрипалів використовувалася хімічна речовина BZ, яка була на озброєнні США і Великої Британії.

Новини за темою: ОЗХЗ підтвердила висновки Великої Британії про те, що Скрипалів отруїли нервово-паралітичною речовиною

Як повідомлялося, екс-офіцер ГРУ РФ Сергій Скрипаль був отруєний у британському місті Солсбері 4 березня. Пізніше прем'єр-міністр Тереза Мей заявила, що відповідальність лежить на Росії, а слідчі підтвердили застосування в Солсбері нервово-паралітичного газу "Новачок", який виробляють в Росії.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів