Швейцарія заперечила заяву Лаврова про те, що Скрипаля отруїли не "Новачком"

Напередодні російський міністр заявив, що Скрипаля отруїли не "Новачком"

Швейцарська лабораторія прокоментувала слова Лаврова про "справу Скрипаля".
Хімічна лабораторія в швейцарському місті Шпіц не стала підтверджувати слова міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова про те, що вона встановила, що Сергій і Юлія Скрипалі були отруєні в Солсбері речовиною BZ, яка була, як стверджує Лавров, в арсеналі країн Заходу.

Про це повідомляється на сторінці  швейцарської лабораторії в Twitter.

Новини за темою: Спецслужби РФ стежили за Скрипалями протягом 5 років

Там, зокрема, сказано, що лабораторія сама по собі не може їх коментувати, а всі коментарі повинна давати Організація по забороні хімічної зброї. Крім того, сказано, що британська лабораторія в Портон Дауні встановила, що отруйна речовина належала до так званого класу "Новачок", і необхідно виходити саме з цього.

Новини за темою: Після отруєння Скрипаля інші країни просто хочуть себе захистити

Як повідомлялося, напередодні Лавров заявив, що при отруєнні Сергія і Юлії Скрипалів використовувалася хімічна речовина BZ, яка була на озброєнні США і Великої Британії.

Новини за темою: ОЗХЗ підтвердила висновки Великої Британії про те, що Скрипалів отруїли нервово-паралітичною речовиною

Як повідомлялося, екс-офіцер ГРУ РФ Сергій Скрипаль був отруєний у британському місті Солсбері 4 березня. Пізніше прем'єр-міністр Тереза Мей заявила, що відповідальність лежить на Росії, а слідчі підтвердили застосування в Солсбері нервово-паралітичного газу "Новачок", який виробляють в Росії.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...