Китайська влада підозрює очільника Інтерполу в корупції, - джерела

Президента Інтерполу Мен Хунвея могли затримати за протекцію однієї з IT-компаній при отриманні вигідних контрактів

Associated Press.

Влада КНР підозрює президента Інтерполу Мен Хунвея в корупції. Про це пише французьке видання Le Parisien.

За даними джерел газети, китайські правоохоронці підозрюють Мен Хунвэя в незаконному сприянні при отриманні урядових контрактів одній з компаній, яка працює в сфері кібербезпеки.

Раніше Інтерпол спрямував китайській владі офіційний запит з вимогою повідомити всі наявні дані про місцезнаходження президента організації Мен Хунвэя.  

У заяві організації йдеться, що "агентство очікує офіційної відповіді від влади КНР щодо стану президента". Аналогічний запит направило офіційному Пекіну і МВС Франції.

Французька поліція взяла під охорону родину зниклого президента Інтерполу, оскільки їм почали надходити погрози.

Нагадаємо, що 64-річний Мен Хунвэй вирушив з Франції у відпустку до Китаю 29 вересня. Після цього він перестав виходити на зв'язок. Пізніше South China Morning Post написала, що Мена Хунвэя відвезли на допит одразу по прильоту на батьківщину, в Китаї він перебуває під слідством. Офіційної інформації про те, де перебуває глава Інтерполу, і в чому його звинувачують, немає.

Мен Хунвэй був призначений президентом Інтерполу в 2016 році. До цього обіймав посади очільника Берегової охорони КНР і заступника міністра громадської безпеки.

Міжнародна організація кримінальної поліції Інтерпол об'єднує правоохоронців з різних країн для боротьби з організованою злочинністю, торгівлею наркотиками, тероризмом і фальшивомонетниками. У даний час до неї входять 192 держави. Штаб-квартира Інтерполу знаходиться у французькому Ліоні.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів