Китай відреагував на статус "загрози" в новій ядерній доктрині США

КНР завжди дотримувалася стриманої позиції в розвитку ядерної зброї, відзначають в МЗС

AP Photo

Влада Китаю висловлюють протест у зв'язку з заявами США про надмірному нарощуванні ядерного арсеналу КНР і наявності "китайської ядерної загрози". Про це повідомляється на сайті китайського відомства.

"Китай завжди дотримувався стриманої позиції в розвитку ядерної зброї і завжди тримав свої ядерні сили на мінімальному рівні, необхідному для національної безпеки", – йдеться в повідомленні.

У відомстві підкреслили, що КНР завжди дотримується принципу не використовувати ядерну зброю першими при будь-яких обставинах, а також взагалі не застосовувати його, в тому числі проти неядерних країн, і погрожувати їм відносно інших держав.

Новини за темою: У РФ відреагували на оприлюднену ядерну доктрину США

"Сподіваємося, що США спільно з китайською стороною зроблять крок назустріч один одному, щоб відносини збройних сил двох держав стали стабілізуючим фактором двосторонніх відносин, а також задля спільного захисту регіонального і глобального миру, стабільності і процвітання", – додали в Міноборони Китаю.

Новини за темою: Китай запустив чотири станції для відстеження ядерної активності в регіоні та Північній Кореї

Китайське Міноборони висловило надію, що Вашингтон "правильно зрозуміє стратегічні завдання Китаю, об'єктивно подивиться на китайську національну оборону і пристрій армії і візьме з неї приклад, вибудувавши відносини між військовими США та Китаю, які стануть стабілізуючим фактором".

Нагадаємо, 2 лютого США опублікували ядерну доктрину. Як йдеться в документі, Росія загрожує завдати першої "обмежений ядерний удар". Американці ж обіцяють теж використовувати ядерну зброю.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів