Китай успішно випробував гіперзвуковий літальний апарат, - ЗМІ

Експерти стверджують, що цей літальний апарат може нести ядерні боєголовки, і буде недоступний для ураження сучасними засобами протиракетної оборони, завдяки високій швидкості польоту і маневреності

Фото з відкритих джерел

Китай успішно розробив і випробував ультрасучасний гіперзвуковий літальний апарат, повідомляє "Сіньхуа".

Згідно з повідомленням, апарат, що отримав назву Xingkong-2 ("Зоряне небо-2"), був виведений на заплановану висоту на одному з полігонів в північно-західній частині країни в п'ятницю за допомогою ракети. Через 10 хвилин він відокремився від носія і, зробивши ряд маневрів, приземлився в наміченій точці.

Зазначимо, Xingkong-2 був розроблений Китайською академією аерокосмічної аеродинаміки. Експерти стверджують, що він може нести ядерні боєголовки, і недоступний для ураження сучасними засобами протиракетної оборони, завдяки високій швидкості польоту і маневреності.

Як відомо, раніше Військово-повітряні сили США замовили розробку нової гіперзвукової крилатої ракети. Цим буде займатися американська військово-промислова корпорація Lockheed Martin. У разі успіху проекту корпорація може отримати 928 млн дол.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів