Сергій Кислиця, архівне фото
З відкритих джерел

Виконувати розпорядження Міжнародного суду ООН у Гаазі в інтересах Російської Федерації. Таку позицію висловив заступник міністра закордонних справ України Сергій Кислиця в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Якщо РФ не виконає ті рішення, які прийме суд, це буде останньою краплею в авторитеті, якщо він ще залишився у Кремля. Тому в інтересах РФ, і, мабуть, цим керувався представник Путіна Пєсков, коли сказав, що РФ має намір виконувати приписи суду в Гаазі", - прокоментував Кислиця.

Новини за темою: МЗС РФ прокоментувало слухання за позовом України в Міжнародному суді ООН у Гаазі

Також заступник міністра закордонних справ України заявив, що пишається представниками української делегації в Міжнародному суді ООН у Гаазі:

"Я пишаюся нашими представниками. Я пишаюся навіть у контексті конференції, яка зараз відбувається, що саме українська жінка-дипломат очолює нашу делегацію. І це є ще одним свідченням того, наскільки далеко Україна просунулася у своєму ідеологічному виборі, у тому числі в питанні відстоювання інтересів України на зовнішній арені", - зазначив Кислиця.

Раніше прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що Росія визнає рішення Міжнародного суду ООН у Гаазі, яким би воно не було, оскільки є учасником розгляду.