Кулеба запідозрив змову в ПАРЄ і Раді Європи щодо повернення Росії

У ПАРЄ створили комітет ad hoc, що розпочав формат, за допомогою якого протягом 2018 року намагатимуться створити умови для повернення Росії

Представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба gordonua.com

Постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба припустив, що в ПАРЄ і Раді Європи є змова еліт щодо повернення Росії до цих організацій. Про це Кулеба повідомив сайту "Сегодня".

"Складається враження, що в нас у Парламентській Асамблеї і Раді Європи є змова еліт щодо безумовного повернення Росії. Тобто є певна кількість людей, які  належать до керівних органів Ради Європи і ПАРЄ, які домовилися координувати свої зусилля і намагатимуться забезпечити повернення Росії. Власне, нічого дивного тут немає. Частково таку ж історію ми спостерігали і в попередні роки, і нам разом з партнерами такі спроби вдавалося успішно відбивати", - заявив Кулеба.

Новини за темою: ПАРЄ ухвалила резолюцію щодо гуманітарних наслідків війни в Україні

За словам Кулеби, зараз у ПАРЄ створили комітет ad hoc (комітет створено для спеціальної цілі), що розпочав формат, за допомогою якого протягом 2018 року намагатимуться створити умови для повернення Росії.

"Але під цією благородною ціллю (реформи це ж добре, чи не так?) ховається ключове завдання – створення нормативних передумов для повернення росіян, тобто виконання вимоги Росії щодо усунення можливості застосування санкцій проти національних делегацій. Тому що Росія каже: "Ми повернемось лише тоді, коли ви приберете можливість санкцій, щоби їх взагалі не можна було застосовувати". У такому разі Росія почуватиметься захищеною: робитиме все що завгодно і не нестиме за це жодної відповідальності", - заявив Кулеба.

Новини за темою: Україна знову порушить питання щодо статусу росіян на аd hoc комітеті ПАРЄ, - Ар'єв

Як повідомлялося, 23 січня у ПАРЄ відбулося засідання комітету за участю росіян. Засідання відбулося в закритому режимі.

У ПАРЄ додали, що у 2017 році Росія недоплатила до бюджету РЄ 22 млн 300 тис. євро.

Новини за темою: Погляди України і керівництва ПАРЄ в питанні Росії кардинально різняться, – Кулеба

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів