Кубів: Канада може використовувати літаки середнього класу "Антонов"

Також він обговорив з канадським міністром залучення інвестицій у різні галузі економіки України

Степан Кубів Капитал

Перший віце-прем'єр-міністр України Степан Кубів та міністр міжнародної торговельної диверсифікації Канади Джимом Карром обговорили іноземні інвестиції в Україну і зокрема використання Канадою літаків середнього класу "Антонов". Про це повідомляє "Укрінформ".

"Ми обговорили питання інвестицій, які розширюють можливості американських, канадських, європейських технологій на українському ринку, виходячи з ситуації продовження реформ у соціальній, пенсійній, освітній, медичній сферах, включаючи питання боротьби з корупцією, а також кооперацію в літакобудуванні літаків середнього класу "Антонов", які можна використовувати на канадському ринку", - сказав Кубів.

Новини за темою: Азербайджан зацікавлений у купівлі 10 українських літаків Ан-178, - президент "Антонова"

Відзначається, що мова йшла також про "переробної галузі агробізнесу (як модернізації, так і переробці) і формування ланцюгів доданої вартості".

За словами Кубіва, канадські компанії протягом останніх двох років вклали в аграрну та ІТ сфери України "кілька сотень мільйонів доларів". "Вони показали можливість і конкурентність товару, а також ефективність продовження інвестицій", - сказав перший віце-прем'єр-міністр.

Кубів в даний час знаходиться з візитом в Канаді, в рамках якого відвідає Оттави й Торонто. Раніше в Оттаві відбулося перше засідання спільної комісії по розширенню Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів