Голова міжнародного комітету ради федерації Костянтин Косачов
"Коммерсант"

"Краще ви до нас" і докір Борису Джонсону втрату зв'язку з реальністю - так в Росії відреагували на пропозицію Британського МЗС приєднатися до західної коаліції в Сирії, передає російське видання "РИА Новости".

Перший заступник голови комітету Ради Федерації з оборони та безпеки Франц Клинцевич заявив: "Як говорив, щоправда, зовсім з іншого приводу кіногерой Андрія Миронова в "Діамантовій руці" — ні, вже краще ви до нас".

На його думку, Росія та її союзники по боротьбі з тероризмом в Сирії реально протидіють бойовикам, а західна коаліція лише імітує боротьбу.

Тим часом голова міжнародного комітету ради федерації Костянтин Косачов заявив, що глава МЗС Британії втратив зв'язок з реальністю.

"Мабуть, британському міністрові не доповідають зведення з Сирії. Інакше він би знав, що Росія єдина або одна з дуже небагатьох країн світу, які реально допомагають цій країні впоратися з терористичною бідою", — сказав Косачов.

А сенатор Олексій Пушков відзначив непослідовність заяв Джонсона щодо Росії.


Нагадаємо, Міністр закордонних справ Великобританії Борис Джонсон запропонував Росії покласти край кризі в Сирії, перейшовши на бік західної коаліції.