Країни "Великої сімки" підтримали авіаудар США по Сирії

У заяві G7 говориться, що авіаудар був неминучий, так як дипломатичні можливості вичерпані

Посли G7. Архівне фото З відкритих джерел

Країни "Великої сімки" (G7) висловили підтримку авіаударам, нанесеним по Сирії Великобританією, Францією і США. Про це повідомляється в заяві, поширеній офісом прем'єр-міністра Канади Джастіна Трюдо.

"Ми, лідери G7: Канада, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Великобританія, США і ЄС – єдині в найрішучішому засудженні використання в Східній Гуті у Сирії хімічної зброї 7 квітня. Ми повністю підтримуємо всі зусилля США, Франції та Об'єднаного королівства, спрямовані на послаблення можливостей режиму Асада використовувати хімзброю і стримування майбутнього його застосування", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Україну вперше запросили на зустріч міністрів закордонних справ G7

У заяві відповідь на хіматаку названа обмеженою, пропорційною і необхідною, так як "всі можливі дипломатичні можливості були вичерпані".

Нагадаємо, збройні сили США, Великобританії і Франції 14 квітня нанесли авіаудари по ряду об'єктів в Сирії, пов'язаних з розробкою та використанням хімічної зброї, у відповідь на хімічну атаку в сирійському місті Дума, в результаті якої загинули щонайменше 75 людей.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів