Косово хоче залучити США або Німеччину як посередників у переговорах із Сербією

Прем'єр-міністр вважає, що посередники, які вивчали це питання протягом останніх років, навряд чи здатні досягти прориву

Рамуш Харадінай З відкритих джерел

Прем'єр-міністр Косова Рамуш Гарадінай заявив, що єдиною можливістю налагодити діалог з Сербією в іншому напрямку - є залучення нової сили. І на його думку, це могли би бути офіційний Вашингтон або Німеччина. Про це Харадінай сказав в інтерв'ю місцевому телеканалу RTK, передає DW.com.

Прем'єр вважає, що посередники, які опікувались цим питанням протягом останніх років, навряд чи здатні досягти прориву.

Наразі посередниками у переговорах між президентами Косова Хашимом Тачі та Сербії Александаром Вучичем є верховна представниця ЄС з питань зовнішньої та безпекової політики Федеріка Могеріні та дипломатка, представниця зовнішньополітичної служби ЄС Ангеліна Айхгорст.

Раніше Рамуш Гарадінай повідомив, що в Косово буде сформована Асоціація сербських муніципалітетів - у співпраці з урядом та у відповідності з конституцією. Одночасно з цим найбільша партія косовських сербів, "Сербський список", повідомила, що відмовляється від одностороннього формування Асоціації сербських муніципалітетів в Косово і Метохії, яке було призначено на 20 квітня.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів