Космічний корабель "Союз" успішно доставив на МКС новий екіпаж

Наступні 194 дні на борту Міжнародної космічної станції працюватимуть канадієць Давід Сен-Жак, росіянин Олег Кононенко і американка Енн МакКлейн

ТАСС

Екіпаж російського пілотованого човника "Союз МС-11" після перевірки герметичності стикування і вирівнювання тиску між кораблем і станцією перейшов на борт Міжнародної космічної станції (МКС). Про це повідомляє "Роскосмос".

Старт з Байконура 3 грудня ракети-носія "Союз-ФГ" з транспортним пілотованим кораблем "Союз МС-11" став першим пілотованим пуском після аварії 11 жовтня аналогічної ракети "Союз""

Новини за темою: SpaceX запустила в космос 64 супутники і людський попіл

Трохи раніше, 16 листопада, ракета "Союз-ФГ" успішно відправила на МКС транспортний вантажний корабель "Прогрес МС-10", на якому перебувало майже 2,5 тонн різних вантажів: понад 1,3 тонни сухих вантажів, 725 кг палива в баках системи дозаправки, 420 кг води в баках системи "Джерело", а також 50 кг зрідженого повітря і кисню в балонах.

"Союз МС-11" доставив на Міжнародну космічну станцію трьох нових членів екіпажу - канадського астронавта Давіда Сен-Жака, російського космонавта Олега Кононенко і американського астронавта Енн МакКлейн. Вони проведуть на МКС наступні 194 дні. 

До рутинного загалом запуску була прикута пильна увага через аварію 11 жовтня аналогічної ракети "Союз-ФГ". Аварія сталася при відділенні бічних ступенів ракети від центрального блоку. Комісія встановила, що причиною став зіпсований під час збираня на Байконурі датчик відділення блоків.

Новини за темою: Зонд OSIRIS-REx вийшов на орбіту астероїда Бенну

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів