Космічний корабель "Прогрес" згорів у атмосфері Землі, - Роскосмос

Результати розслідування інциденту будуть представлені не пізніше ніж 13 травня

З відкритих джерел

Російський транспортний космічний корабель "Прогрес", запущений з космодрому "Байконур" 28 квітня, у ніч на 8 травня згорів у щільних шарах атмосфери над Тихим океаном. Про це повідомляє прес-служба Роскосмосу.

"ТВК "Прогрес М-27М" припинив існування о 05.04 мск (05:04 за Києвом, - ред.) 8 травня 2015 року. Вхід у щільні шари атмосфери стався на 160 витку над центральною частиною Тихого океану", - йдеться у повідомленні.

Як зазначили в Роскосмосі, результати розслідування інциденту, пов'язаного з нештатним виведенням корабля, будуть подані не пізніше ніж 13 травня після завершення роботи державної комісії.

Новини за темою: Російський космічний корабель "Прогрес" згорить в атмосфері сьогодні близько 03:00, - експерт

Нагадаємо, ракета-носій з вантажним кораблем "Прогрес М-27М" була запущена з Байконура 28 квітня. Відокремлення корабля від третього ступеня носія пройшло нештатно, "Прогрес" опинився на нерозрахунковій орбіті в режимі сильної закрутки. Стикування корабля з Міжнародною космічною станцією довелося скасувати. Спроби взяти космічну вантажівку під контроль ні до чого не привели: "Прогрес" почав некероване сходження з орбіти.

Повідомлялося, що причиною виходу з ладу і падіння "Прогресу" міг бути вибух, що стався при відокремленні від ракети-носія "Союз", оскільки прилади зафіксували швидке обертання корабля навколо своєї осі.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів