The Telegraph

Патріарх Московський і всієї Русі Кирил і королева Великої Британії Єлизавета II у вівторок на зустрічі у Букінгемському палаці в Лондоні обговорили становище християн в Європі. Про це повідомив прес-секретар патріарха, священик Олександр Волков за підсумками зустрічі, передає "РИА Новости".

"На зустрічі обговорювали різні питання, в тому числі патріарх Кирил розповів королеві про відродження церкви в Росії протягом останніх 20 років, про будівництво храмів, про розвиток богословської науки, про збільшення кількості єпархій, загалом — про духовний підйом, який існує зараз у Росії. Також йшлося про стан християнства в Європі", - сказав Волков.

Новини за темою: Патріарх РПЦ Кирил підтримав заборону абортів у Росії

Він зазначив, що "патріарх дуже натхнений результатами цієї зустрічі".

Волков розповів, що на початку зустрічі патріарх привітав королеву і поздоровив з 90-річчям, яке відзначалося цього року. "На пам'ять про зустріч він подарував ікону Божої Матері "Скорослушниця" в російських ювелірних традиціях. У відповідь королева подарувала йому портрети: свій і чоловіка", — повідомив він.

Повідомляється, що візит патріарха Кирила 15-18 жовтня до Британії приурочено до 300-річчя присутності Руської церкви на Британських островах.

Новини за темою: Патріарх РПЦ Кирило привітав Порошенка з Днем Незалежності