Конверт з білим порошком надіслали в парламент Британії та офіс Барака Обами

Позавчора подібний лист отримала дружина сина Трампа,через що була госпіталізована

З відкритих джерел

Конверт з невідомим білим порошком, схожий на той, через який раніше госпіталізували дружину сина Трампа, також був присланий невідомими в один з офісів у Вестмінстерському палаці, де засідає парламент Великобританії, і офіс колишнього президента США Барака Обами у Колумбії. Про це повідомляє Fox News.

Конверт, відправлений до парламенту Британії, містив лише невідомий порошок. У листі, призначеному Бараку Обамі, була ще і записка з погрозами. Поліції вдалося встановити, що прийшов конверт з Гонконгу.

Речовина з листа, призначеного Обамі, була нешкідлива і виявилася дитячою присипкою. А склад порошку з парламенту Британії зараз вивчається фахівцями і контртерористичним підрозділом Скотланд-Ярду.

Барак Обама взяв в оренду офіс в будівлі після відходу з Білого дому в січні 2017 року. Родина Обами живе в районі Калорама, округ Колумбія, недалеко від офісної будівлі. Неясно, чи був колишній президент в офісі, коли стало відомо про інцидент з конвертом.

Позавчора дружина Дональда Трампа-молодшого, Ванесса Трамп, була госпіталізована після отримання листа, що містить білий порошок. Вона була доставлена в лікарню в якості запобіжного заходу, разом з нею ще дві людини.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів