Конкурсантка в хіджабі вперше стала фіналісткою конкурсу "Міс Англія"

Вона часто публікує в Instagram фотографії, на яких одягнена в традиційні вбрання пакистанські

BBC News
20-річна студентка Сара Іфтехар стала першою фіналісткою конкурсу "Міс Англія", яка носить хіджаб. Про це повідомляє ВBС.
 
"Я не розраховувала на те, що буду створювати історію. Я пишаюся цією перемогою. Однак я звичайна дівчина і всі ми будемо мати рівні можливості на майбутньому конкурсі", - сказала Іфтехар.
 
 
На сторінці, яку дівчина використовує для збору коштів на дитячу благодійність, вона пише: "Я беру участь у "Міс 2018", щоб показати, що у краси немає визначення. Кожен прекрасний по-своєму: вага, раса, колір шкіри або форми не мають ніякого значення".

Серед інших фіналісток конкурсу - Софі Хол, на тілі якої залишилися шрами, залишені після нападу на неї: у минулому році зловмисник вилив кислоту на дівчину і ще 22 відвідувачів нічного клубу в Лондоні.

Новини за темою: Уперше трансгендер буде брати участь у конкурсі "Міс Всесвіт"

Переможниця "Міс Англія" буде представляти свою країну на міжнародному конкурсі "Міс світу", який буде проходити в кінці року в Китаї.

Раніше повідомлялося, що на конкурсі "Міс Америка" більше не буде проводитися дефіле учасниць у бікіні. Через нього конкурси краси неодноразово піддавалися критиці за об'єктивацію жінок.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів