Конгрес США виніс на порядок денний законопроект про допомогу Україні у сфері кібербезпеки

Голосування може відбутися найближчим часом

Конгрес США З відкритих джерел

Керівництво Республіканської партії в Палаті представників погодилося винести на порядок денний законопроект про зміцнення співробітництва США та України у сфері кібербезпеки. Про це повідомляє "Голос Америки".

Автором законопроекту є демократ Брендан Бойл. Він зареєстрував його ще в минулому році.

"Я радий, що керівництво Республіканської партії в Палаті представників погодилося винести на порядок денний голосування мого законопроекту, який має підтримку в обох партіях і допоможе Україні захистити свою кібербезпека від російської агресії", - заявив Бойл у своєму Twitter.

Голосування в Палаті представників може відбутися вже сьогодні. Для того, щоб закон набув чинності, він повинен бути затверджений Палатою представників, Сенатом і підписаний президентом США.

У п'ятницю секретар РНБО Олександр Турчинов заявив про початок роботи Координаційного центру реагування на кіберзагрози, який буде співпрацювати з колегами з країн НАТО.

7 листопада Президент Петро Порошенко підписав закон "Про основні засади забезпечення кібербезпеки України", прийнятий Верховною Радою України 5 жовтня 2017 року. Документ визначає основні об'єкти кіберзахисту, які в сукупності складають критичну інфраструктуру країни, принципи забезпечення кібербезпеки і її національну систему.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів