Конгрес США розгляне резолюцію щодо Росії про порушення нею міжнародних законів і цінностей ФІФА

В резолюції згадується насильницьке вторгнення в Україну, добре задокументовані випадки порушення прав людини, арешт і відправлення до в'язниці політичних активістів та журналістів

Ілеана Рос-Лехтінен Голос Америки

Члени Палати представників Конгресу США, республіканка з Флориди Ілеана Рос-Лехтінен і демократка з Огайо Марсі Каптур, внесли на розгляд спільну двопартійну резолюцію щодо Росії. У ній засуджуються порушення міжнародних законів і відхід від цінностей ФІФА (Міжнародної Федерації футболу) напередодні Чемпіонату світу з футболу, який пройде в РФ. Про це повідомляє "Голос Америки".

Новини за темою: США підштовхують НАТО до створення нових сил для стримування російської загрози

"Ми зобов'язані об'єднатися проти сил тиранії і не підривати ефективність глобальних санкцій щодо Росії з допомогою напливу туристів, який, швидше за все, піде на користь лише багатим олігархам – друзям Путіна", - сказала Каптур.

Вона також заявила, що Росія здійснює тривалу кампанію дезінформації, втручання у вибори, попрання прав людини і насильства в різних точках світу.

Новини за темою: Заборона трансляції ЧС з футболу - це дурний піар і здатність мати громадян за ідіотів, - Лещенко

"Коли увага світу буде сфокусована на Росії, нам потрібно постаратися зробити так, щоб режим Путіна ніс відповідальність за свої дії, і закликати ФІФА змінити свої правила, щоб диктатори більше не могли удостоювався проведення престижних заходів", - сказала Рос-Лехтінен.

Також напередодні Європарламент представив інтерактивну карту Росії з місцями утримання політичних в'язнів, серед яких десятки українців.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів