Конгрес США опублікував новий законопроект щодо санкцій проти Росії та Ірану

Проект закону включає запровадження як індивідуальних, так і секторальних санкцій проти РФ, а також закріплює наявні обмеження проти Росії

Конгрес США З відкритих джерел

Конгрес США опублікував новий законопроект щодо санкцій проти Росії і Ірану, що був внесений в Палату представників 12 липня. Текст документа опублікований на офіційному сайті Конгресу.

Співавторами документа виступили лідер демократичної меншості в нижній палаті Конгресу США Ненсі Пелосі, її заступник Стені Хойер, а також старший член комітету у закордонних справах Палати представників конгресмен-демократ Еліот Енгел.

Новини за темою: До Конгресу США подали законопроект про ядерну загрозу з боку РФ

Раніше повідомлялось, що Сенат США переважною більшістю ухвалив законопроект проти РФ і Ірану. Один з головних пунктів, внесених у законопроект - заборона президенту США Дональду Трампу знімати або пом'якшувати санкції без схвалення Конгресу. Процедура його прийняття в Конгресі була призупинена через конституційну вимогу про те, що всі законодавчі ініціативи, які стосуються бюджетних наповнень, мають прийматися спочатку в нижній, а потім у верхній палаті.

Новини за темою: Конгрес США направив 7 повісток у справі щодо втручання Росії у вибори

Нагадаємо, проект закону включає запровадження як індивідуальних, так і секторальних санкцій проти РФ, а також закріплює існуючі обмеження проти Росії, позбавляючи президента права скасовувати їх дію без ухвалення Конгресу США.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів