Компанія російського олігарха Дерипаски, який потрапив під санкції США, заявила про ризик дефолту

На торгах у Гонконгу акції UC Rusal впали на понад 48%

Російський олігарх Олег Дерипаска Moscow Times

Компанія United Company Rusal російського олігарха Олега Дерипаски, який потрапив під санкції США, розмістила на Гонконгській фондовій біржі повідомлення про те, що компанія може оголосити технічний дефолт. Про це повідомляє Deutche Welle.

Керівництво UC Rusal попередило про ризик технічного дефолту компанії щодо низки кредитних зобов'язань. Велика ймовірність, що санкції США спричинять негативний ефект на бізнес компанії та перспективи її розвитку, йдеться в заяві UC Rusal. Публікація річного звіту за 2017 рік може бути відкладена.

Новини за темою: Порошенко вітає нові санкції США проти російських олігархів

Нагадаємо, 6 квітня США запровадили санкції проти 24 російських бізнесменів і чиновників, які увійшли в так звану "Кремлівську доповідь". Відзначається, що нові санкції стосуються можливого втручання Москви у президентські вибори США в 2016 році.

Новини за темою: Глава "Газпрому" Міллер прокоментував своє потрапляння під санкції США

У санкційний список потрапили російські бізнесмени і підприємці, чий статок перевищує 1 млрд доларів. Зокрема нові санкції введено проти бізнесменів Олега Дерипаски, Ігоря Ротенберга, Сулеймана Керімова і Кирила Шамалова. Також у санкційному списку опинилися голова російського "Газпрому" Олексій Міллер, секретар Ради безпеки Микола Патрушев і голова "Роскомнагляду" Олександр Жаров.

Джерело: DW

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів