Компанія Google тестує систему, яка зможе автоматично відповідати замість користувачів

Reply буде співпрацювати з додатками WhatsApp, Facebook Messenger, Android Messages, Skype і Twitter

Фото з відкритих джерел

Компанія Google разработывает систему, яка зможеавтоматично відповідати замість користувачів. Про це повідомляє The Guardian.

"Систему, названу Reply, створили в експериментальній лабораторії компанії Google Area 120. Передбачається, що Reply буде повідомлятися з додатками WhatsApp, Facebook Messenger, Android Messages, Skype і Twitter", - йдеться в повідомленні.

Система базується на технології штучного інтелекту. Вона буде розуміти, що вам написали, і пропонувати шаблонні відповіді, але в Google стверджують, що вони підуть далі, враховуючи ваше місце розташування, ваш календар та іншу інформацію. Одним з прикладів може бути використання вашого розташування для відправки і миттєвої відповіді на питання "Коли ти будеш вдома?", використовуючи ваш найкращий спосіб і час поїздки додому. Також Reply зможе інформувати про те, що користувач знаходиться у відпустці, використовуючи відповідні дані в календарі.

Новини за темою: В Одесі створили Telegram-бота "Труханов слухає" на заміну міськголови

У Reply буде режим "не турбувати", який відключить телефон і скаже людям, з якими ви не можете або не хочете спілкуватися, що зайняті. Також система буде сканувати вхідні повідомлення, навіть тоді, коли користувач буде в режимі офлайн, і буде сповіщати його друзів про те, що він не може відповісти одразу.

Влітку у Facebook почав працювати чат-бот, який розповідає користувачам про події шести сезонів серіалу "Гра престолів". Сервіс відповідає на питання і надсилає посилання на відеоролики, трейлери і огляди, пов'язані з фентезійної сагою.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...