Компанії, що беруть участь у будівництві "Північного потоку-2", можуть піддатися санкціям, - Держдеп США

Представник Держдепартаменту заявила, що цей трубопровід допоможе Росії чинити тиск на європейські країни, зокрема на Україну

Хізер Нойерт З відкритих джерел

Офіційний представник Держдепартаменту США Гізер Нойєрт заявила, що компанії, які беруть участь у будівництві газопроводу "Північний потік-2", можуть потрапити під санкції. Про це повідомляє прес-служба Держдепартаменту.

"Ми взагалі не схильні коментувати дії щодо санкцій, але ми ясно дали зрозуміти, що компанії, що працюють у секторі експорту російської енергії, можуть, якщо вони задіяні в такого роду бізнесі, піддатися санкціям в рамках CAATSA", - сказала Нойєрт.

Новини за темою: Яценюк: "Північний потік-2" поставить Європу в повну залежність від компанії, якою керує Кремль і персонально Путін

Нойєрт заявила, що США виступають проти проекту "Північний потік-2".

"Ми вважаємо, що він підриває енергетичну безпеку і стабільність Європи. Він надасть Росії ще один засіб тиску на європейські країни, особливо на такі, як Україна", - підкреслила Нойєрт, привівши в приклад, як Росія припиняла поставки газу посеред зими.

Новини за темою: Прем'єр-міністр Польщі: "Північний потік-2" - це дуже небезпечний проект для цієї частини Європи

Також минулого тижня 39 американських сенаторів підписали відкритий лист про небезпеку "Північного потоку – 2". Його направили міністру фінансів і замгоссекретарю США.

Будівництво "Північного потоку-2" планується на період з квітня цього року до кінця 2019 року. Трубопровід буде прокладено через Балтійське море, з'єднуючи Росію з Німеччиною і оминаючи Україну. Проект обійдеться "Газпрому" і його партнерам майже в 10 млрд євро. Підтримує проект Австрія і Франція.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів