Президент США Дональд Трамп
Reuters

Комітет Сенату США заявив, що немає жодних свідчень, що "Трамп-тауер", де до вступу на посаду проживав президент США Дональд Трамп, була під наглядом до або після виборів, заявили у комітеті сенату. Про це заявив сенатор-республіканець Річар Берр, який очолює комітет сенату з розвідки, передає "Російська Служба BBC".

Раніше в четвер спікер палати представників Пол Райан також сказав, що "ніякої прослушки не було".

"Кошмар! Тільки дізнався, що Обама організував "прослушку" моєї вежі якраз перед перемогою. Нічого не знайшов. Це маккартизм!", - написав 4 березня президент в "Твіттері".

Ніяких доказів прослушки він не представив.

Новини за темою: У Обами спростували заяву Трампа про прослуховування його телефону

У середу Трамп як і раніше наполягав на своїх звинуваченнях на адресу Обами, заявивши Fox News, що "прослушка включає в себе безліч різних речей". Він також натякнув, що більш докладна інформація про передбачуване спостереженні може бути оприлюднена в найближчі тижні.

Заява президента США про прослуховування не слід розуміти буквально, заявив раніше прес-секретар Білого дому Шон Спайсер.

"Президент використовував слово "прослушка" в лапках, що означало спостереження та інші дії в широкому сенсі", - сказав Спайсер журналістам.

Новини за темою: В Адміністрації США пояснили слова Трампа про "прослуховування"

"Існує безліч тактик, які можуть бути використані для спостереження за ким-то - через прослуховування телефонних розмов або іншими шляхами", - додав він, не вдаючись у подробиці. Спайсер також заявив, що Трамп не звинувачував ні в чому конкретному свого попередника.

Як повідомлялося, раніше сенатор Маккейн заявив, що Трамп повинен або надати докази "прослушки", або взяти свої слова назад.

Новини за темою: Конгрес США зажадав від Трампа надати докази фактів "прослушки" до 13 березня, - AP