Командир групи "Вагнер" сплив у базі телепрограми "Жді мєня": його шукала дружина

Жінку не здивувало повідомлення про те, що Уткін засвітився в гарячих точках

«Газета.Ru»

Дмитро Уткін (позивний "Вагнер"), якого в ЗМІ називають командиром російських найманців, які воювали в Сирії і на Донбасі є в базі телепрограми "Жді мєня". Його шукала дружина Олена Щербиніна, яка залишила заявку ще в липні 2015 року.

Про це повідомила "Газета.Ru".

"У 2000 році я поїхала в Москву, мій чоловік залишався в Печорах. Командував військовою частиною на кордоні з Естонією. Більше ми не бачилися. Через рік він телефонував моїй мамі в Будьоновськ. Потім я телефонувала в частину, де був вже новий командир, який не володів інформацією про його місцезнаходження і перехід. Зв'язок обірвався. Він, як і я, народився у 1970 році. Допоможіть знайти. У червні 2015 його бачили в Краснодарському краї, Гарячий Ключ, він приїжджав до когось з військових, але точної інформації немає. Я впевнена, що він теж хоче знати про мене, якщо він живий", — йдеться у заявці.

"Газета.Ru" відправила Олені нечисленні фотографії Дмитра Уткіна, які є в інтернеті, і жінка підтвердила, що на них зображений її колишній чоловік, йдеться в повідомленні.

"Так, це він — Дмитро Валерійович Уткін. І якщо він в гарячих точках, то це на нього схоже. Він по натурі воїн і бойовий офіцер", — сказала вона.

Нагадаємо, Пєсков підтвердив присутність на прийомі в Кремлі "Вагнера" - командира найманців, що воювали на Донбасі.

За даними ЗМІ, Дмитро Уткін служив у псковській бригаді ГРУ РФ, в 2013 році залишив лави Збройних сил РФ і виїхав на Близький Схід в складі групи бійців, набраних компанією "Слов'янський корпус" (приватна військова компанія, учасник конфлікту в Сирії, виступала на стороні урядових сил Башара Асада). Пізніше ЗМІ почали писати про групу "Вагнера", в яку входили колишні співробітники "Слов'янського корпусу". Повідомлялося, що вони брали участь у роззброєнні українських частин під час окупації Криму в 2014 році, а пізніше воювали на боці бойовиків "ДНР" і "ЛНР". Далі група знову передислокувалася в Сирію, зокрема брала участь у визволенні Пальміри.

Новини за темою: "Група Вагнера": Історія таємних російських найманців у Сирії

Російське видання "РБК" з посиланням на джерела писало, що в 2016 році в Сирії перебували одночасно від 1 тис. до 1,6 тис. співробітників ПВК Вагнера в залежності від напруженості обстановки. За деякими даними, бійці проходять підготовку на базі в Краснодарському краї.

Джерело: «Газета.Ru»

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів