Команда Терези Мей почала підготовку до дострокових виборів, - ЗМІ

Метою проведення виборів може бути бажання врятувати переговори з Brexit і крісло прем'єр-міністра для Терези Мей

З відкритих джерел

Радники Терези Мей почали підготовку до можливого проведення в листопаді 2019 року дострокових виборів у парламент, повідомляє The Sunday Times.

За даними видання, метою проведення виборів може бути бажання врятувати переговори з Brexit і крісло прем'єр-міністра для Терези Мей.

Зазначено, що "Консервативна партія" хоче до виборів заручитися громадською підтримкою плану по виходу з Євросоюзу, а також відвести Терезу Мей від вотуму недовіри в парламенті.

Новини за темою: Тереза Мей: Переговори з Євросоюзом щодо Brexit було загнано в безвихідь

Нагадаємо, президент Європейської ради Дональд Туск за підсумками неформального саміту лідерів країн ЄС у Зальцбурзі заявив, що план, запропонований Великою Британією, не спрацює. Він упевнений, що пропонована структура економічної взаємодії не буде працювати, не в останню чергу тому, що це може підірвати єдиний ринок.

23 червня 2016 року британці на референдумі проголосували за вихід Великої Британії зі складу Європейського Союзу. За вихід країни з ЄС проголосували 52% виборців, проти - 48%. Зазначалося, що прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей візьме під особистий контроль переговори про вихід зі складу Євросоюзу. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів