Колишній фіндиректор Microsoft може стати головним економічним радником Трампа

Серед кандидатів також звучали імена торгового радника Трампа Патера Наварро і відомого американського економіста Ларрі Кудлоу

CNN Money

У Білому домі заявили, що колишній головний фінансовий директор General Motors і колишній фінансовий директор Microsoft Кріс Ліддел є головним кандидатом на посаду економічного радника президента США Дональда Трампа. Про це повідомляє Reuters.

"59-річний Ліддел заслужив повагу в Білому домі за його роботу над такими проектами, як модернізація інформаційних технологій і створення електронних медичних записів, які потребують інтенсивної координації з державними установами", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Трамп озвучив умови для скасування мит на сталь і алюміній

Серед кандидатів також звучали імена торгового радника Трампа Патера Наварро і відомого американського економіста Ларрі Кудлоу.

У січні 2017 року Ліддел був призначений помічником Трампа в сфері стратегічних ініціатив у Білому домі. Його зарплата становить 30 тис. доларів. Входить у Виконавчий офіс президента США.

Нагадаємо, головний економічний радник Трампа Гері Кон заявив про відставку після введення мит на імпорт сталі і алюмінію.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...