Коаліція на чолі з США атакувала проурядові сили в Сирії

Війська Асада отримали удар у відповідь після нападу на штаб „Сирійських демократичних сил“

З відкритих джерел

Сили коаліції, очолюваної США, завдали удару по проурядових військах в Сирії. Про це йдеться в повідомленні Пентагону.

Згідно із заявою, проурядові формування в Сирії атакували штаб "Сирійських демократичних сил", в якому були присутні військові радники з США. Коаліція завдала удару у відповідь.

Новини за темою: Коаліція відвоювала майже 100% територій бойовиків в Іраку і Сирії, - Трамп

"Сирійські урядові сили ініціювали неспровокований напад на штаб „Сирійських демократичних сил“ 7 лютого. Військовослужбовці коаліції перебували під час атаки разом з партнерами з SDF в якості радників, помічників та супроводжуючих у восьми кілометрах на схід від узгодженої лінії запобігання конфліктів на річці Євфрат", — сказано в заяві.


"Для захисту коаліційних і партнерських сил коаліція завдала удари по атакуючим силам, щоб відобразити акт агресії щодо партнерів, які беруть участь у боротьбі з угрупованням ІДІЛ", — зазначили в Пентагоні.

Раніше повідомлялося про те, що в квітні, за наказом президента Дональда Трампа ВПС США завдали удар крилатими ракетами по базі Еш-Шайрат в Сирії, назвавши це відповіддю на хімічну атаку в провінції Ідліб, в результаті якої загинули десятки людей.

Новини за темою: Коаліція США заявила про звільнення від бойовиків найбільшого нафтового родовища в Сирії

Крім того, нагадаємо, що у Сирії з 2011 року триває громадянська війна — багатогранний, багаторівневий збройний конфлікт, який почався як локальне громадянське протистояння і поступово переріс у повстання проти режиму Башара Асада. З плином часу у нього виявилися втягнутими не тільки основні держави регіону, але і міжнародні організації, військово-політичні угруповання і світові держави. Військові дії в ході конфлікту відрізняються крайньою жорстокістю і масовими стражданнями мирного населення. Кількість жертв війни, за даними ООН, становить від 300 до 500 тисяч чоловік. Крім того, мільйони жителів країни стали біженцями.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів