КНДР заперечує, що тиск США вплинув на рішення про денуклеаризацію

МЗС КНДР назвало тиск і санкції провокаціями

Запуск ракети КНДР, 05.07.2017 Reuters

Представник Міністерства закордонних справ КНДР заявив, що тиск з боку Сполучених Штатів не є основною причиною, яка вплинула на рішення про денуклеаризацію Корейського півострова. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на Центральне телеграфне агентство КНДР.

"Останнім часом США вводять людей в оману, заявляючи, що рішення КНДР про повну денуклеаризацію Корейського півострова, яке було ухвалено на історичному міжкорейському саміті, було результатом так званих санкцій і тиску", — йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Лідер КНДР Кім Чен Ин погодився на зустріч із Трампом на кордоні між двома Кореями, - ЗМІ

Також зазначається, що додатковий тиск з боку Сполучених Штатів розцінюються північнокорейською владою як "навмисна провокація" в момент, коли ситуація на Корейському півострові тяжіє до миру.

Нагадаємо, 27 квітня у лідерів двох Корей відбулася історична зустріч у прикордонному селі Пханмунджом (на території Південної Кореї). Під час переговорів лідер Північної Кореї Кім Чен Ин заявив про намір закрити ядерний полігон у Пхунгері.

Новини за темою: Трамп став номінантом на Нобелівську премію миру за зусилля щодо ядерної програми КНДР

Після переговорів лідери двох країн анонсували підписання наприкінці 2018 року мирного договору, який покладе край війні між двома країнами. Зокрема, глави держав підписали Декларацію Пханмунджома за мир, процвітання і об'єднання на Корейському півострові.

За даними ЗМІ, Північна Корея вже розпочала роботи з демонтажу обладнання на ядерному полігоні Пхунгері. Військові КНДР стали демонтувати кабелі з тунелів на полігоні.

Новини за темою: Трамп заявив, що зустріч з Кім Чен Ином може відбутися на кордоні Південної Кореї та КНДР

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів