КНДР і Південна Корея погодили зустріч на високому рівні 16 травня

Зустріч відбудеться в прикордонному селі Пханмунджом

Синьхуа

КНДР і Південна Корея домовилися організувати зустріч на високому рівні 16 травня, передає DW.

Зустріч відбудеться в прикордонному селі Пханмунджом на лінії розмежування двох Корей. Тут же 27 квітня тривав історичний саміт лідерів обох держав.

У ході нової зустрічі делегації Пхеньяна і Сеула планують обговорити імплементацію досягнутих раніше домовленостей, зокрема, про повне ядерне роззброєння на Корейському півострові.

Новини за темою: США прогнозують інвестиції в економіку КНДР після закриття ядерної програми

КНДР на переговорах представлять 29 делегатів на чолі з головою Комітету з мирного возз'єднання країни Рі Сон Гвоном. Південнокорейську делегацію з п'яти представників очолить міністр об'єднання Чо Мен Ген.

Сеул і Пхеньян продовжують робити кроки зі зближення. 4 травня стало відомо, що вони узгодили свої часові пояси і КНДР перейде на єдиний з Південною Кореєю час. Тоді ж Північна Корея подала заявку до Міжнародної організації цивільної авіації (ICAO) з проханням відкрити авіамаршрути до Південної Кореї.

Новини за темою: Трамп вітає закриття ядерного полігону в КНДР

Крім того, як повідомили ЗМІ, керівництво Північної Кореї розпочало демонтаж найбільшого в країні ядерного полігону Пунгері.

27 квітня 2017 року в селі Пханмунджом відбулася знакова зустріч лідера КНДР Кім Чен Ина і південнокорейського президента Мун Чже Іна. Вона стала важливою історичною віхою: керівник Північної Кореї ступив на землю Південної Кореї уперше з 1953 року.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів