Кількість жертв урагану "Ірма" збільшилася до 77

Близько 5,8 мільйона домівок у Флориді і сусідніх штатах залишаються без електрики

Через ураган "Ірма", який вдарив по узбережжю США, Куби і найближчих островів, загинуло 77 осіб, передає Reuters.

"За словами чиновників, через "Ірму", яка належить до категорії найбільш потужних атлантичних ураганів, які вирували на Карибах, загинули щонайменше 77 осіб, у тому числі 36 людей в США", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, шість загиблих виявили серед пацієнтів будинку престарілих у Флориді. Відзначається, що звідти евакуювали понад 100 жителів разом з 18 пацієнтами з сусіднього об'єкта.

Ще сім людей загинули в окрузі Монро.

Новини за темою: Із зони дії урагану "Ірма" евакуйовано двох українців, - МЗС

Близько 5,8 мільйона жител у Флориді і сусідніх штатах залишаються без електрики. Брак електропостачання перешкоджає роботі важливих об'єктів інфраструктури, зокрема лікарень. Оскільки кондиціонери не працюють, а значна кількість дерев вирвав ураган, жителі Флориди страждають від спеки.

Вранці у вівторок, 12 вересня, "Ірма" втратив статус урагану. Швидкість вітру помітно зменшилася, коли ураган дістався до північних кордонів Флориди.

"Ірма" спочатку мала четверту категорію за шкалою ураганів Саффіра-Сімпсона і стала одним з найбільш масштабних стихійних лих, від яких страждали острови Карибського моря і Сполучені Штати Америки. За оцінками експертів, збиток від урагану "Ірма", а також "Харві", що кількома днями раніше завдав шкоди штатам Техас і Луїзіана, можуть скласти сумарно 290 млрд дол. Розрахунки експертів базувалися на шкоду, завдану бізнесу, домогосподарствам, інфраструктурі і врожаям, зростання вартості пального, а також на прогнозах збільшення рівня довгострокової безробіття.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини партнерів

Загрузка...