Кількість загиблих від виверження вулкана в Гватемалі зросла до 69 осіб

Наразі десятки людей вважаються зниклими безвісти

Фото з місця події Prensa Libre

Кількість загиблих в результаті виверження вулкану в Гватемалі зросла, щонайменше, до 69 осіб. Про це повідомляє The Independent

Чиновники оголосили про нову цифру, заявивши, що лише 17 тіл було ідентифіковано. Останні загиблі були знайдені у селах Лос-Лотес і Ель-Родео.

"Нам дуже складно ідентифікувати їх, тому що деякі із загиблих втратили свої риси або відбитки пальців від розпечених потоків. Нам доведеться вдаватися до інших методів ... і, якщо можливо, брати зразки ДНК, щоб ідентифікувати їх", - сказав чиновник Фануель Гарсія. 

Відомо, що з числа загиблих двоє стали жертвами, коли лава досягла їх будинку. Двох дітей було вбито, коли вони стояли на мосту, спостерігаючи за виверженням. 

Чиновники заявляють, що загалом від виверження постраждали 2 мільйони людей. Наразі десятки людей вважаються зниклими безвісти. 

Раніше повідомлялося про 62 загиблих. Більше 3 тис. людей було евакуйовано в сусідні громади. 

Зазначимо, що нинішнє виверження вулкана Фуего у Гватемалі визнано одним з найсильніших за останні роки. Стовпи диму та попелу від вулкана піднімаються на висоту до десяти кілометрів. Попіл поширюється в напрямку вітру зі швидкістю до 40 км на годину.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів