Хакери зламали базу даних Пентагону

У результаті кібератаки викрадені дані про 30 тисяч співробітників Міністерства оборони США

Reuters

Хакери зламали базу даних Пентагону, що призвело до витоку даних співробітників міністерства оборони США. Про це пише The New York Times.

У результаті кібератаки викрадені дані про поїздки співробітників міністерства оборони США, як військовослужбовців, так і цивільних. За попередніми даними, в руки злочинців потрапила інформація про 30 тисяч співробітників Пентагону, зокрема, про їхні кредитні картки. У міністерстві оборони США заявляють, що таємна інформація не була викрадена. Втім, фахівці досі вивчають деталі інциденту.

Відомо, що злам стався кілька місяців тому, однак про нього дізналися лише нещодавно, а повідомили громадськості 4 жовтня.

Офіційні особи Пентагону стверджують, що хакери знайшли лазівку в особі якоїсь приватної компанії - підрядника Міноборони США. Зараз фахівці з цифрової безпеки працюють над удосконаленням захисту комп'ютерних мереж і баз даних військових.

Цікаво, що про злом Пентагону стало відомо одразу після публікації урядової доповіді, в якій повідомляється, що військові вразливі для атак хакерів, так само як і особисті дані та номери соціального страхування американців.

Новини за темою: На Facebook здійснено кібератаку: хакери викрали дані 50 мільйонів акаунтів

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів