Хакери КНДР атакують біржі біткоїна, - ЗМІ

Причина, через яку біткойн атакують криється в зростаючої вартості кріптовалюти

З відкритих джерел

Влада КНДР руками хакерів атакують біржі криптовалют, зокрема биткоина. Про це повідомляє Sky News з посиланням на експертів у галузі кібербезпеки.

Новини за темою: Курс біткоїна різко обвалився

"Вважаємо, що причина, по якій биткоин атакують, криється в зростаючої вартості кріптовалюти. У цьому, як ми вважаємо, резон для хакерів... Криптовалюту легше отримати, ніж гроші", — сказала Ешлі Шен, дослідник кібербезпеки.

Новини за темою: Перший біткойновий мільярдер спрогнозував курс криптовалюти

Разом зі своїми колегами Шен відстежувала атаки передбачуваних угруповань хакерів з КНДР на фінансові інститути, в тому числі біржі биткоина. За її словами, хакери мають намір заволодіти саме криптовалютой. Однак, додала експерт, поки їх спроби не увінчалися успіхом.

Аналітик з Південної Кореї, який побажав залишитися анонімним, підкреслив, що раніше північнокорейські хакери влаштовували атаки, щоб паралізувати суспільство, і тільки нещодавно їх метою стали безпосередньо фінанси.

Нагадаємо, брати-близнюки Кемерон і Тейлор Уинклвоссы стали першими мільярдерами, сколотившими стані на інвестиціях в биткоин. "Ми думаємо, що биткоин замінить золото. Вважаємо, що зростання курсу кріптовалюти — це тільки початок", — сказав Кемерон Уинклвосс.

Він також упевнений, що надалі вартість одного биткоина зросте в 10-20 разів. Двома днями раніше курс биткоина перевищив відмітку в 18 тис дол. До теперішнього часу, за даними Coinmarketcap, його вартість впала до 14,2 тис дол.

Криптовалюта - вид цифровий валюти. Її функціонування відбувається децентралізовано в комп'ютерній мережі. Найбільшими майданчиками торгів для різних криптовалют є BTC-e, Coinbase, Mcxnow, Cryptsy і Vircurex. Великими майданчиками, орієнтованими тільки на Bitcoin, є Bitfinex, BitStamp і BTC China.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів