Кейт Вінслет і Леонардо Ді Капріо врятували від раку молоду маму

Зірки продали з аукціону можливість повечеряти з ними, зібравши таким чином 1,35 млн дол

Кейт Вінслет і Леонардо Дікапріо Открытый источник

Кейт Вінслет і Леонардо Ді Капріо зібрали гроші на лікування від раку абсолютно незнайомої жінки, пише Mirror.

28-річна Джемма Натталл дізналася, що у неї рак яєчників, під час вагітності. Майбутня мати відмовилася приймати ліки, тому що вони могли б нашкодити дитині. Через це рак поширився і на інші органи.

Жінка змогла зберегти вагітність і незабаром народила доньку, яку назвала Пенелопа. На наступний день після появи дочки на світ лікарі повідомили Джеммі, що їй залишилося жити близько 6-12 місяців.

Єдиним шансом на порятунок молодої матері стало запропоноване однією з німецьких клінік експериментальне лікування вартістю близько 300 000 фунтів стерлінгів.

Кейт Вінслет і Леонардо Дікапріо Mirror

Новини за темою: Леонардо Ді Капріо пожертвував 1 млн дол. потерпілим від урагану "Гарві"

У сім'ї Джемми таких коштів не було, тому вона створила платформу для пожертвувань GoFundMe. На цей сайт і натрапила Кейт Вінслет, коли шукала клініку для своєї матері, яка померла від раку в травні 2017 року.

"Я вирішила, що не можу дати цьому статися, моїй матері було дуже погано, і я подумала, що вона б неймовірно мною пишалася, якби дізналася, що я допомогла врятувати життя іншої молодої мами", - сказала актриса.

Спочатку Вінслет вдалося зібрати близько 280 тисяч доларів. Потім вона подзвонила Ді Капріо і запропонувала організувати благодійний обід. Актор підключив до цієї діяльності свій фонд і вони виставили на аукціон вечерю з Джеком і Роуз, героями "Титаніка".

Три таких вечері принесли їм 1,35 мільйона доларів. Половина суми пішла в фонд Ді Капріо, який займається захистом дикої природи, а інші гроші врятували життя Джемми Натталл.

Новини за темою: National Geographic опублікував документальний фільм Ді Капріо про зміну клімату

"Я так нервувала, а вона спокійно цікавилася, як я себе почуваю, розпитувала про деталі лікування", - зазначила Джемма.

Лікування молодої мами тривало протягом п'яти місяців. Потім лікарі знову провели обстеження, аналізи Джемми підтвердили: рак відступив, метастази не виявлені.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...