Картину Мунка "Дівчата на мосту" продано на аукціоні за 54,5 млн доларів

Її оціночна вартість становила 50 млн доларів

"Дівчата на мосту" Едварда Мунка З відкритих джерел

Картина знаменитого норвезького художника Едварда Мунка "Дівчата на мосту" була продана на торгах Sotheby's за 54,5 млн дол. Її оціночна вартість становила 50 млн дол. Про це повідомляється на офіційному сайті аукціону.

Новини за темою: Частину арт-колекції Девіда Боуї продано на аукціоні за 30,5 млн доларів

"Дівчата на мосту" - серія картин художника, розпочата в першій половині 1900 років. Полотно, що зображує групу молодих жінок на мосту через річку, було створено в 1901 році і вважається одним з ключових у творчості живописця. Перші начерки до картини художник зробив з місцевих школярок, які грали на мосту: він попросив дівчаток вишикуватися в ряд вздовж перил і замалював їх. На першій картині вони зображені в ряд спиною до художника, обличчям до поручнів. На інших варіантах вони стоять спиною до поручнів або зображені групкою в центрі мосту - саме така картина була продана на аукціоні.

Відзначимо, що в 2012 році Мунк встановив рекорд, коли його картина "Крик" була продана за 119,9 млн дол. — на той момент це була найдорожча картина, що коли-небудь була продана на відкритих торгах.

Новини за темою: Колекція велосипедів актора Робіна Вільямса продана на аукціоні за 600 тис. дол

На торгах у Нью-Йорку були також представлені полотна іспанця Пабло Пікассо, угорця Ласло Мохоя-Надя і француза Моріса де Вламінка.

Виручка аукціону склала 157,7 млн дол.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...