Канада ввела санкції проти 30 росіян зі свого "списку Магнітського"

Парламент Канади підтримав аналог "акту Магнітського" в жовтні

Фото з відкритих джерел

Канада ввела персональні санкції проти тридцяти російських громадян відповідно до свого аналогу "акту Магнітського". Про це йдеться в повідомленні на сайті міністерства закордонних справ Канади.

У повідомленні зазначено, що санкції введені "пов'язаних з актами корупції, податковим шахрайством у розмірі 230 мільйонів доларів США, розкритими Сергієм Магнітським в 2008 році, а також подальшими грубими порушеннями його юридичних прав і прав людини під час розслідування і досудового затримання, у тому числі психологічне і фізичне насильство".

Відзначається, що банківські рахунки потрапили в "список Магнітського" росіян будуть заморожені. Крім того, вони не зможуть отримати політичний притулок на території країни.

Серед тридцяти потрапили під санкції російських громадян вказані глава Слідчого комітету РФ Олександр Бастрикін і заступник генпрокурора Віктор Гринь.

Нагадаємо, 5 жовтня нижня палата парламенту Канади прийняла свій аналог "акту Магнітського" проти громадян РФ.

Сергій Магнітський, співробітник інвестиційного фонду Hermitage Capital, помер 16 листопада 2009 року в слідчому ізоляторі в Москві у віці 37 років від проблем з серцем. Російські правозахисники стверджують, що представники влади свідомо ігнорували поганий стан його здоров'я, щоб змусити замовкнути.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів