Президент Сирії Башар Асад, архівне фото
Agence France-Presse

Канада розширила санкції проти Дамаска. У "чорний список" внесли 17 фізичних осіб і п'ять компаній, які пов'язані з Башаром Асадом.

Інформація розміщена на сайті Канадського уряду.

"Ситуація в Сирії являє собою небезпечне порушення загального миру і безпеки, що призвело або може призвести до серйозної міжнародної кризи", - йдеться в повідомленні.

Оттава ввела санкції з метою посилити тиск на президента Сирії Башара Асада в 2012 році. Тоді в "чорний список", що передбачає "заморожування" активів, що зберігаються у канадських банках, були включені більше ста фізичних осіб і десятки організацій і фірм. Була припинена реалізація всіх двосторонніх угод про співпрацю. Крім того, у березні 2012 року Канада закрила своє посольство в Сирії.

Останній раз санкції Оттави проти Дамаска були розширені 13 квітня. Тоді обмеження були введені проти 26 персон, пов'язаних з Башаром Асадом.

Нагадаємо, Дональд Трамп і Тереза Мей домовилися переконати РФ відмовитися від підтримки режиму Асада.

Раніше постійний представник США при ООН Ніккі Хейлі повідомила, що Трамп обговорює з членами своєї адміністрації можливість нових обмежень щодо Росії та Ірану за підтримку Сирії.

Новини за темою: ОЗХО: У сирійському Хан-Шейхуні було застосовано зарин чи схожу речовину