Канада і США закликали РФ відмовитися від "виборів" на території окупованого Донбасу

Представники США в ОБСЄ вважають, що мінські домовленості залишаються найкращим шляхом до миру на Донбасі

kyiveuromarathon

Під час засідання ОБСЄ представники Канади і США закликали РФ посприяти тому, щоб на окупованих територіях Донбасу припинили підготовку до так званих "виборів", передає "Укрінформ".

"Ми засуджуємо заяву про так звані вибори, які відбудуться на підконтрольних бойовикам районах Донецької та Луганської областей 11 листопада. Такі "вибори" будуть порушенням мінських домовленостей, оскільки вони повинні проводитись у відповідності із законодавством України, стандартами ОБСЄ, під моніторингом БДІПЛ. Вони не будуть більш законними, ніж так званий референдум в Криму під дулами російських автоматів", - заявила представник Канади в ОБСЄ Наташа Каер.

У свою чергу, представник США в ОБСЄ також закликав РФ відмовитися від "виборів" на окупованих територіях Донбасу.

Новини за темою: Вибух з потерпілими, викрадення Губарєвої і захоплення інформресурсів: У Донецьку неспокійно перед "виборами"

"Мінські угоди залишаються найкращим шляхом до миру в конфлікті. Однак Росія та її маріонетки намагаються створити регрес, заявивши про псевдовибори 11 листопада. Разом з міжнародним співтовариством США закликають відмовитися від цих планів", - заявив дипломат.

Нагадаємо, що раніше бойовики анонсували проведення "виборів" на території "ДНР" і "ЛНР" 11 листопада 2018 року. Так звана "Донецька народна республіка" планує провести "вибори" ватажка у зв'язку із загибеллю Олександра Захарченка.

У ЄС заявили, що оголошення "виборів" у так званих "Донецькій народній республіці" і "Луганській народній республіці" суперечить духу та букві мінських угод.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів