Ізраїль продовжить зводити поселення на Західному березі річки Йордан, - міністр

Резолюція РБ ООН опиниться в "сміттєвому відрі історії", заявив міністр

Зведення поселень Ізраїлем за "зеленою межею". Фото з архіву Reuters

Міністр освіти та діаспори Ізраїлю Нафталі Беннетт закликав в якості відповіді на резолюцію Ради безпеки ООН продовжити будівництво поселень на Західному березі річки Йордан, передає DW.

Новини за темою: Нетаньягу: Антиізраїльська резолюція - частина "лебединої пісні старого світу"

"Вже найближчим часом ми зробимо кроки для поширення юрисдикції Ізраїлю на Маале-Адумім і інші області Юдеї та Самарії", - наводить його заяву DW, нагадуючи, що Беннетт є головою правою національно-релігійної партії "Байт Йехуди".

Новини за темою: Коментар МЗС України щодо голосування у Радбезі ООН за резолюцію щодо Ізраїлю

Беннетт назвав Єрусалим вічної столицею Ізраїлю і підкреслив, що резолюція Ради Безпеки ООН опиниться в "сміттєвому відрі історії".

Нагадаємо, 23 грудня, Рада безпеки ООН прийняла резолюцію, в якій говориться, що створення Ізраїлем поселень на окупованій палестинській території "не має юридичної сили і є кричущим порушенням міжнародного права".

Її підтримали 14 членів Радбезу, в тому числі Україна. США, які раніше блокували подібні проекти, утрималися. Авторами документа є Малайзія, Нова Зеландія, Сенегал і Венесуела.

Після того, як Україна підтримала резолюцію, прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаніягу скасував запланований візит українського прем'єр-міністра Володимира Гройсмана.

Як повідомлялося, 19 грудня Ізраїль підтримав резолюцію Генеральної Асамблеї, відповідно до якої Росія визнається державою агресором, а Крим - тимчасово окупованою територією.

Джерело: Deutsche Welle

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів