Іспанська поліція закрила більшість дільниць для референдуму в Каталонії

У деяких будівлях дій іспанської поліції перешкоджають групи осіб

Учасники акції проти арештів і обшуків у Каталонії дарували поліцейським квіти BBC

МВС Іспанії заявило, що більшість будівель, які планується використовувати в якості виборчих дільниць для референдуму про незалежність Каталонії, закриті. Про це відомство повідомило у своєму Twitter. Такі дані отримані після огляду правоохоронцями цих будівель.

Новини за темою: Іспанська поліція взяла під свій контроль центр комунікації уряду Каталонії

При цьому в міністерстві повідомили, що у деяких будинках діями іспанської поліції перешкоджають групи осіб, в числі яких діти і літні люди.

У МВС додали, що сподіваються на ефективну роботу поліції Каталонії щодо недопущення подібних випадків на території автономії, згідно з рішенням суду.

Раніше повідомлялося, що на одній з виборчих дільниць в Каталонії сталася стрілянина.

Нагадаємо, іспанські власті заявили про намір збільшити кількість поліцейських у Каталонії в день проведення референдуму і блокувати дільниці для голосування. Крім того, напередодні референдуму в Іспанії заблокували 150 сайтів з інформацією про голосування. Пізніше поліція вилучила близько 2,5 млн бюлетенів, а також 4 млн конвертів, призначених для голосування на референдумі про незалежність Каталонії.

29 вересня, напередодні проведення референдуму про незалежність Каталонії від іспанської корони, кілька тисяч людей вийшли на мітинг. Пізніше прихильники проведення референдуму про незалежність Каталонії почали займати приміщення в деяких школах Барселони, де на 1 жовтня заплановано проведення голосування.

Референдум про незалежність Каталонії запланований на 1 жовтня.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів