Індекс Dow Jones втратив 500 пунктів на тлі повідомлень про мита між США і КНР

В ході торгів індекс впав на 2,34%, максимальне падіння за добу склало 767 пунктів

Facenews

Промисловий індекс Dow Jones до закриття торгів втратив понад 500 пунктів. Про це свідчать дані Bloomberg.

В ході торгів індекс впав на 572,46 пункту, або 2,34% - до 23 932,76 пункту. При цьому, за даними CNN, максимальне падіння за цю добу склало 767 пунктів. Індекси S&P 500 і NASDAQ також показали зниження - на 2,19% і 2,28% відповідно.

Новини за темою: Індекс Dow Jones за добу впав більш ніж на 700 пунктів

Телеканал пов'язує таке падіння з новими заявами Дональд Трамп з Китаю. Зокрема, президент США доручив торговому представнику вивчити можливість підвищення мит на китайські товари до 100 млрд. доларів.

Нагадаємо, Білий дім збирається вдвічі збільшити обсяг китайського імпорту, оподаткований за 25-відсотковою ставкою. У початковий список товарів увійшли автомобілі, мотоцикли, залізничний транспорт, верстати, медичне та інше обладнання, авіаційні запчастини, супутники - всього 1,3 тисячі найменувань.

Новини за темою: Біржовий індекс Dow Jones у США зазнав найбільшого падіння з 2008 року: до 24 тисяч пунктів

Китай, не чекаючи остаточного рішення США, з 2 квітня ввів 15% - 25% мита на ряд товарів американського експорту сумарною вартістю 3 мільярди дол. і поскаржився на дії Білого дому в СОТ.

Раніше Китай оприлюднив список з 128 що імпортуються з США товарів, на які введені мита, щоб збалансувати втрати країни від введених Вашингтоном мит на сталь і алюміній.

Джерело: cnn.com

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів