Ілон Маск запропонував створити "міні-субмарину" для порятунку тайських дітей з печери

Аварійну рятувальну капсулу можна буде використовувати для підняття дітей на поверхню з напівзатопленої печери

Washington Post

Генеральний директор і головний інженер SpaceX мільярдер Ілон Маск запропонував створити "міні-субмарину" для порятунку дітей в затопленій печері Кхао Луанг в Таїланді. Про це він повідомив у своєму Twitter.

"Отримав ще більше добрих відгуків з Таїланду", - написав Маск у своєму мікроблозі. За його словами, основною ідеєю зараз є створення "крихітної субмарини розміром з дитину, використовуючи трубу для перекачування рідкого кисню ракети Falcon в якості корпусу", - йдеться в повідомленні.

Маск направив своїх фахівців в Таїланд, де сторони обговорили "дизайн аварійної рятувальної капсули", яку можна використовувати для підняття дітей на поверхню. Також експерти обговорювали можливість застосування надувної труби з повітряними шлюзами.

Мова йде про ракету-носій Falcon 9, яку виробляє компанія Маска SpaceX.

За словами Ілона Маска, така "міні-субмарина" буде міцною, але "досить легкою для того, щоб її несли два дайвера", і "досить невеликою для того, щоб проникнути через вузькі проходи" печери.

Нагадаємо, про зникнення 12 дітей та їхнього тренера в Таїланді стало відомо наприкінці червня. Їх знайшли на десятий день перебування в печері Кхао Луанг, але витягнути звідти їх поки не можуть через затоплення і дощі.

Ми зібрали всю відому інформацію про цю історію.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів